Büyükşehir Asfalt Sezonuna Hazır

Verimlilik artacak
Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, yenililikleri takip etmenin ne kadar önemli olduğunun altını çizdi. Turan, “Yenilikler eğitimlerle takip edilmeli. Bu hizmet noktalarındaki uygulamaların verimliliğini ve etkinliği arttırır. Üretim ve uygulama alanlarındaki uzmanlığıyla bilgi ve tecrübe birikimine sahip İSFALT’a verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

En iyi hizmet
İSFALT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Sönmez ise imkânlar ölçüsünde en iyi hizmeti vatandaşa sunmak zorunda olduklarını dile getirdi. Sönmez, “Asfalt uygulamaları, önemli hizmet alanlarından biri olduğu için eğitimlerle kendimizi geliştireceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile faydalı bir uygulama gerçekleştirdik. Kendilerini tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Hangi konularda?
Gerçekleştirilen eğitim ile ilgili bilgi veren Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar, “2013 yılı teknik eğitim programı kapsamında düzenlediğimiz  ‘Asfalt ve İş Sağlığı Güvenliği’ eğitimi 2 gün sürdü. Eğitim, asfalt üretimi, asfaltta kalite kontrol esasları, asfaltta yenilikler, asfalt uygulamaları, iş sağlığı ve güvenliği konuları kapsadı. İSFALT yetkililerine ve personelimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.