HABERLER

KPSS Öncesi Hassasiyet Çağrısı

Hafta sonu gerçekleştirilecek KPSS sınavı öncesinde açıklamalarda bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, “Sürücülerimizi sınav yerlerinde yüksek sesli müzik açmamaları ve kornalarını kullanmamaları konusunda; sınav yerlerine yakın şantiye alanlarındaki görevlileri de yine gürültü konusunda hassasiyete davet ediyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, 22 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) öncesinde açıklamalarda bulundu. Türkhan, “22 Mayıs Pazar günü tüm Türkiye’de KPSS heyecanı yaşanacak. Sabah 9.30’da ilk oturumun gerçekleştirileceği sınav, saat 14.00’daki 2. oturum ile sona erecek. Bu anlamda sınava girecek adaylar için trafikte olan araçlardan hassasiyet göstermelerini bekliyoruz. Sınav yerlerinde yüksek sesli müzik açmamaları ve kornalarını kullanmamaları konusunda tüm sürücülerimizi duyarlılığa davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Başarı Temennisi
Zabıta Teşkilatı olarak sınav süresince sahada olacaklarını da belirten Türkhan, “22 Mayıs Pazar günü sınav yerlerinin yakınlarındaki inşaat alanlarında çalışmalara kısa süreli ara verilmesini temenni ediyoruz. Dolayısıyla tüm vatandaşlarımızı duyarlılığa davet ediyoruz. Bu vesileyle Büyükşehir Belediyesi olarak sınava girecek tüm öğrencilerimize bir kez daha üstün başarılar diliyoruz” diye konuştu.