HABERLER

2 Bin 500 Öğrencimizi Misafir Ettik

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Koordinatörü Taha Toplu, “Yenikent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiğimiz ücretsiz sinema gösterimlerinde ilk dönem 16 okulumuzu misafir ettik. Yaklaşık 2 bin 500 öğrencimizin katıldığı programlarımıza okullarımızdan gelen talepler doğrultusunda 2. dönem de devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen ‘Haydi Çocuklar Sinemaya’ etkinliğinde ilk dönem buluşmaları sona erdi. Halkla İlişkiler Koordinatörü Taha Toplu, “Yenikent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiğimiz ücretsiz sinema gösterimlerinde ilk dönem 16 okulumuzu misafir ettik. Yaklaşık 2 bin 500 öğrencimizin katıldığı programlarımıza okullarımızdan gelen talepler doğrultusunda 2. dönem de devam edeceğiz” diye konuştu.

Haydi Sinemaya
Toplu, “2014-2015 Eğitim Öğretim yılı ilk dönem çalışmalarımız kapsamında en yeni animasyon filmlerini öğrencilerimizin beğenisine sunduk. Sınıf arkadaşları ile birlikte film izleme ayrıcalığına varan öğrencilerimizin sosyal etkinliklere katılımını teşvik eden buluşmalar gerçekleştirdik. Haydi Çocuklar Sinemaya etkinliği ile öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarına da önemli bir katkı sunuyoruz. İnşallah okullarımızdan gelen talepler doğrultusunda etkinliğimiz eğitim öğretim yılı süresince devam edecek” ifadelerini kullandı.