Maltepe Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “35 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirdiğimiz projemiz tamamlanmak üzere. İnşallah kısa süre içerisinde açılışını gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, inşa çalışmalarının devam ettiği Maltepe Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. 35 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilen tesiste yapım çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu aktaran Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin yeni buluşma noktası olacak tesisimizde çalışmalar devam ediyor. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlayarak, vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız” dedi.

Hızla tamamlanıyor
Başkan Toçoğlu, “Projemizin içerisinde zengin sosyal donatı alanları yer alıyor. Çocuklarımız için tasarladığımız oyun alanlarındaki işlemlerimizi tamamladık. Kafeterya kısmımızda ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Tesislerimizin içerisinde bulunan 37 yıllık kuleyi de muhafaza edecek, seyir terası haline dönüştüreceğiz. Kulemizde de güçlendirme çalışmaları sürüyor. İnşallah bu önemli tesisimizi de hızlı bir şekilde tamamlayarak, vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız” diye konuştu.

Keyifli vakitlerin adresi olacak
Başkan Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Şehrimizin tamamına yayılan hizmet anlayışımızla önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Yeni yaşam alanları, buluşma noktalarıyla şehrimizin sosyal hayatına büyük katkılar sunuyoruz. Pamukova Esentepe Sosyal Tesisleri hazır. Hendek Atatürk Parkı hızla tamamlanıyor. Arifiye’ye yeni bir yaşam alanı kazandıracağız. Maltepe Park tamamlanmak üzere. İnşallah bu tesisimiz de hem bölgede yaşayan hemşerilerimiz hem de şehrimiz için keyifli vakitlerin geçirildiği adres olacak. Hayırlı olsun” dedi.