Büyükşehir Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri 22 Kasım Perşembe günü düzenlenecek iki etkinlikle devam edecek. Söyleşi ve imza günü etkinlikleri gerçekleştirilecek Hüsrev Hatemi 19.00’da Ofis Sanat Merkezi’nde katılımcılarla buluşacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri söyleşi ve imza günü etkinlikleriyle devam edecek. Günün ilk etkinliğinde ‘Yakarım Gül Satanlar Bahçesini’ kitabının yazarı Mahmut Coşkun, iki farklı yerde söyleşi ve imza günü gerçekleştirecek. İlk olarak saat 14.00’da Sapanca Lokman Hekim Mes. Tek. Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelecek olan Yazar Coşkun, günün ikinci etkinliğinde saat 18.00’da Faik Baysal Kütüphanesi’nde kültür sanat dostlarıyla buluşacak.

19.00’da OSM’de
Günün bir diğer etkinliğinde ise Hüsrev Hatemi kültür sanat dostlarının konuğu olacak. ‘Edebiyatın Kıyılarında’ isimli söyleşi etkinliği 22 Kasım Perşembe günü saat 19.00’da OSM’de gerçekleştirilecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Etkinliklerimize tüm kültür sanat dostları davetlidir” ifadelerine yer verildi.