Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kitap Sokağı’nda etkinlikler devam ediyor. İftar sonrası Yazar Ali Haydar Haksal, Sakaryalı okurları ile buluştu. Haksal, “Kültürel değişim Türkiye’nin her tarafını etkiliyor. Sakarya’da yapılan kültür sanat faaliyetlerinin de kültürel alana önemli katkılar sunacağını söyleyebiliriz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kültür Sanat Etkinlikleri devam ediyor. Kitap Sokağı’nda gerçekleştirilen etkinlikte Yazar Ali Haydar Haksal, Sakaryalı okurlarıyla buluştu. Okurları için kitaplarını imzalayan Haksal, Sakarya’nın sevdiği şehirlerden biri olduğunu söyledi.

Anadolu havası
Sakarya’nın sevdiği illerden birisi olduğunu söyleyen Ali Haydar Haksal, “Burada Anadolu havası var. Daha önce birkaç kez gelmiştim. Onun için Sakarya’nın yabancısı değilim. Çocuklarımın iki tanesi burada okudu. Kültürel değişim ise Türkiye’nin her tarafını etkiliyor. Sakarya’da yapılan kültür sanat faaliyetlerinin kültürel alana önemli katkılar sunacağını söyleyebiliriz” diye konuştu. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Ramazan Kitap Sokağı’nda etkinliklerin devam edeceği belirtilerek tüm kültür sanat dostları davet edildi.