HABERLER

Özgün Eserleri OSM’de Keşfedin

Büyükşehir Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri OSM’de gerçekleştirilen ‘Arada Bir Yer’ resim sergisinin açılış töreni ile başladı. Sanatçı Şive Neşe Baydar’ın özgün eserleri Sakaryalı kültür sanat dostlarının büyük beğenisini kazandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Arada Bir Yer’ resim sergisinin açılış töreni ile başladı. Programa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şube Müdürü Adem Turan, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Şive Neşe Baydar ve çok sayıda kültür sanat dostu katıldı.

1 Kasım’a Kadar OSM’de
Eserlerini Sakaryalı sanat dostları ile buluşturmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Şive Neşe Baydar, Büyükşehir Belediyesi’ne sanata ve sanatçıya verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti. Kültür ve Sanat Şube Müdürü Turan ise, Sanatçı Baydar’a şükranlarını ileterek günün anısına çiçek takdim etti. Programın devamında Şive Neşe Baydar eserleri ile ilgili sanatseverlere bilgi verdi. OSM’de gerçekleştirilen ‘Arada Bir Yer’ resim sergisi 1 Kasım Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.