HABERLER

Kuzeyde Sıcak Asfalt Sevinci

Büyükşehir Belediyesi yeni dönem asfalt çalışmalarına Kocaali’de startı verdi. 2014 asfalt programının ilçelerinde başlatılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaali Belediyesi Başkanı Ahmet Acar, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu, 2014 asfalt programının Mayıs ayı bitmeden Kocaali’de başlatılacağını müjdelemişti. Bugün itibariyle araçlar ve diğer teknik ekipmanlar geldi, çalışmalar başlatıldı. Büyükşehir’in güçlü eli ile Kocaali’yi daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

Büyükşehir’in güçlü eli Kocaali’de
Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2014 asfalt programına Kocaali’de start verdi. Daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, asfalt programının büyükşehir sınırlarına yeni katılan Kocaali’de başlatılacağını müjdelemiş, sıcak asfalt çalışmalarının Mayıs ayı bitimine kadar hayata geçirileceğinin altını çizmişti. Bu kapsamda Caferiye, Melen ve Bezirgan Mahallelerini kapsayan grup yollarında toplam 7 kilometrelik sıcak asfalt çalışması başlatıldı. 2014 asfalt programının ilçelerinde başlatılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaali Belediyesi Başkanı Ahmet Acar, “Büyükşehir’in güçlü eli ile Kocaali’yi daha da ileriye taşıyacağız” diye konuştu.

Başkan Toçoğlu’na hizmet teşekkürü
Acar, “2013’te belirlediğimiz ve programımıza dahil ettiğimiz köylerimizin grup yollarında sıkıntılarımız mevcuttu. Hızlı bir şekilde çalışmaların hayata geçirilmesi gerekiyordu. Büyükşehir Belediye Başkanımızla konuyu görüştük. Başkanımız gereken adımların atılacağını söylemiş, 2014 asfalt programının Mayıs ayı bitmeden Kocaali’de başlatılacağını müjdelemişti. Bugün itibariyle gerekli adımlar atıldı; araçlar ve diğer teknik ekipmanlar geldi, çalışmalar başlatıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.