HABERLER

Kaynarca’da 4 mahallenin yolları yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Kaynarca’da 4 mahalleyi daha yeniliyor. Akbulut, “İlçemize bağlı Başoğlu, Ortaköy, Turnalı ve İşaret Mahallerini kapsayan 16 kilometrelik güzergâhta çalışmalarımızı başlattık. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı 16 ilçe ve şehir merkezinde gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kaynarca’da 4 mahalleyi kapsayan 16 kilometrelik güzergahta yoğun bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, arterleri kısa süre içerisinde yeni yüzlerine kavuşturarak bölge halkının kullanımına sunacak.

4 mahalleye daha asfalt
Gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgiler paylaşan YOLBAK Başkanı Haydar Akbulut, “Şehrimizin farklı noktalarında ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Hava şartları elverdiği müddetçe arterlerimizi yeni yüzlerine kavuşturuyoruz. Kaynarca’da da 4 mahallemizi kapsayan 16 kilometrelik güzergahları yenilemek için çalışmalarımızı başlattık. Başoğlu, Ortaköy, Turnalı ve İşaret Mahallelerinde tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından asfalt ile yenileyeceğiz. Toplamda 19 bin ton asfalt ile çalışmalarımızı tamamlayacak, yine ilçemizde menfez, zemin iyileştirme ve asfalt serimleri ile devam edeceğiz. Kaynarca’da toplamda 37 kilometrelik bir çalışma gerçekleştirmeyi planlıyoruz” ifadelerini kullandı.