HABERLER

İtfaiye Caddesi’ne Asfalt Atıldı

Çalışmaların son aşamaya geldiği İtfaiye Caddesi yayalaştırma projesi ile ilgili bilgiler veren Ali Oktar, “Caddenin yağmursuyu altyapısını ve aydınlatma sistemini tamamen yeniledik. Bölgenin Ahmet Necdet Güven Caddesi ile olan bağlantısı da asfaltlandı. İnşallah çalışmalarımız kısa süre içerisinde sona erecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan İtfaiye Caddesi yayalaştırma projesi tamamlanıyor. Bölgenin yağmursuyu altyapısının ve aydınlatma sisteminin yenilendiği proje kapsamında Ahmet Necdet Güven Caddesi ile bağlantısının da asfaltlandığı belirtildi. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, İtfaiye Caddesi üzerindeki çalışmalarda sona gelindiğini ifade etti.

Çalışmalarda sona gelindi
Oktar, “Bölgede ilk olarak SASKİ’ye bağlı ekipler yağmursuyu altyapısı için çalışma gerçekleştirdi ve bölgenin altyapısı tamamen yenilendi. Ardından başlattığımız asfalt ve aydınlatma yenileme çalışmalarımız tamamlandı. Bölgenin Ahmet Necdet Güven Caddesi ile bağlantısı da asfaltlandı. Yaya yolu taş döşeme çalışmalarımız da sona eriyor. İnşallah kısa süre içerisinde bölgemiz Yuvam ve Şal Sokak’ın ardından daha modern bir caddeye daha kavuşacak. Esnafımıza ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.