HABERLER

Geyve’ye Sağlam Altyapı

AK Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “İlçemizde 90 kilometrelik kanalizasyon hattı oluşturacağız, çalışmalara başladık. Toplanan atık suları Alifuatpaşa’da inşa edilecek atık su arıtma tesisinde arıtacağız. Bu tesisimizde de çalışmalarımız sürüyor. Bizim yolumuz millete hizmet. Tüm ilçeleriyle büyüyen, gelişim gösteren Sakarya için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Geyve Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Başkan Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Geyve Belediyesi Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yar, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda parti üyesi de yer aldı.

2023 ve 2071 hedefleri
Programın açılışında yerel seçimleri değerlendiren İlçe Başkanı Muhittin Irmak, “Seçim öncesi hedeflediğimiz gibi hem ilçe belediyemizde hem de büyükşehirde çok önemli bir zafere imza attık. AK Parti, siz değerli kadroların destekleri ile ülkemizi 2023 ve 2071 hedeflerine ulaştıracak güçtedir. Bu desteğinizi daha güçlü bir şekilde sürdürelim, ilçelerimizi, şehirlerimizi ve ülkemizi daha güzel günlere taşıyalım” şeklinde konuştu. İlçe Başkanı Irmak’ın ardında söz alan İlçe Kadın Kolları Başkanı Gökdemir ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yar, teşkilat çalışmaları hakkında partilileri bilgilendirdi.

Dürüst ve samimiyiz
Programın devamında söz alan Geyve Belediyesi Başkanı Kaya ise, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi biz iyi bir ekibiz. Projelerimizi samimiyetle ortaya koyuyoruz. Tüm söylemlerimize hemşerilerimiz güvendi ve inandı. Bunu her seçimde artan oy oranımıza dayanarak açıkça ifade edebiliyoruz. Siyaset samimiyettir. Biz samimi bir şekilde ilk günden çalışmalarımıza başladık. Büyükşehir Belediyemiz Geyve’nin altyapı yatırımının sorumluluğunu üstlendi. Alifuatpaşa’da çalışmalara devam edilen arıtma tesisi ve tüm bu hizmetler için Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Önemli bir başarı
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Yerel seçim mitinglerimize Geyve’den başlamıştık. Samimiyet, dostluk ve iyi niyet olduğu sürece her şeyin karşılığı olacaktır. Hem Geyve’de hem de Sakarya’da çok önemli başarılar elde ettik. Bizleri bu başarıya ulaştıran tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

90 kilometrelik hat
Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir sınırlarına yeni dahil olan 6 ilçemizde çalışmalarımıza başladık. Geyve’de de altyapı ve arıtma tesisi projemizi hayata geçiriyoruz. İlçemizde 90 kilometrelik kanalizasyon hattı oluşturacağız, çalışmalar devam ediyor. Toplanan atık suları Alifuatpaşa’da inşa edilecek atık su arıtma tesisinde arıtacağız. Bu tesisimizde de çalışmalarımız sürüyor. Bizim yolumuz millete hizmet. Tüm ilçeleriyle büyüyen, gelişim gösteren Sakarya için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı