HABERLER

Dönüşüm İnönü Caddesi’nde Sürüyor

İnönü Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Caddede deforme olan asfaltın kaldırılması yönünde çalışmalarımız devam ediyor. Ardından SASKİ bölgede yağmursuyu çalışmaları gerçekleştirecek. 2 bin metre uzunluktaki arter asfalt serim işlemlerimizin ardından yeni yüzüne kavuşmuş olacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehir merkezine müjdesi verilen asfalt çalışmaları İnönü Caddesi ile devam ediyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Ünal Ozan Caddesi’nde başlattığımız çalışmalarımızı şimdi de İnönü Caddesi’nde sürdürüyoruz. Cadde’nin İhsaniye Camii ve Kuzey Terminal Kavşağı arasında kalan bölümde kapsamlı bir dönüşüm gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Asfalt Kazımı Başladı
Caddede gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında da bilgiler veren Oktar, “Caddede deforme olan asfaltı kaldırma çalışmalarımız sürüyor. Ardından SASKİ bölgede yağmursuyu çalışmaları gerçekleştirecek. Son olarak asfalt serim işlemlerimizin ardından 2 bin metrelik arter yeni yüzüne kavuşmuş olacak” diye konuştu.