HABERLER

Ankara Caddesi’nde Dönüşüm Sürüyor

Ankara Caddesi’nde yenileme çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Ankara Caddesi’nde yaya yolları ve kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlattığımız asfalt atağı kapsamında arteri sıcak asfaltla da buluşturacağız. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı Ankara Caddesi’nde sürdürülen kentsel tasarım ve cadde yenileme projesinde çalışmalar devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Daha önce Ankara Caddesi’nde yenileme çalışması yapacağımızı duyurmuş, kısa süre içerisinde çalışmalarımıza başlamıştık. İnşallah arterdeki çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayacağız” diye konuştu.

Arter Sıcak Asfaltla Buluşacak
Projede devam eden çalışmalar ile ilgili de bilgiler veren Oktar, “Ankara Caddesi’nde yaya yolları ve kaldırımlarda devam eden çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Daha sonra ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlattığımız asfalt atağı kapsamında arteri sıcak asfaltla buluşturacağız. Gerekli çevre düzenlemelerinin ardından güzergah yeni bir hal alacak. Bölgede yaşayan vatandaşlarımıza ve esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Büyük Beğeni Kazanacak
Oktar açıklamalarını şu şekilde tamamladı; “Bilindiği üzere şehrimizin muhtelif bölgelerinde benzer çalışmaları hayata geçirdik. Şal Sokak ve Kafeler Caddesi olarak bilinen Serdivan Bağlar mahallesi kamuoyu tarafından büyük beğeni kazandı. Özellikle öğrenci kardeşlerimizden çok olumlu geri dönüşler aldık. İnşallah şehrimizin önemli arterleri arasında yer alan Ankara Caddesi’de yenilenen haliyle büyük beğeni kazanacak.”