HABERLER

16 İlçe İçin Yeni Projeler Üretiyoruz

AK Parti Serdivan Teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “AK Parti belediyeciliğinin en önemli kriteri hizmettir. Biz de ayrım yapmaksızın şehrimizin tamamında önemli çalışmaları hayata geçiriyoruz. 16 ilçenin ihtiyaçlarını biliyor; bu doğrultuda belediyeciliğin her bir kaleminde gerekli hizmetleri bir bir tamamlıyoruz. Şehrin tamamı için yeni projeler üretiyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Gümbet’in de yer aldığı ziyaret programında Serdivan’a yapılan yatırımlar masaya yatırıldı. Medeniyet Bulvarı, Kafeler Sokağı ve Bağlar Caddesi’nde yapılan çalışmaların ilçeye ayrı bir değer kattığını belirten İlçe Başkanı Osman Çelik, yapılan yatırımlardan dolayı Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Serdivan’a Yakışır Projeler
Programın devamında konuşan Başkan Toçoğlu, “Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Serdivan’da da önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Kafeler Sokağı’nda kapsamlı bir dönüşüm yaptık. Ardından yeni bulvarı Serdivanlı hemşerilerimizin kullanımına sunduk. Geçtiğimiz günlerde de İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Serdivan Belediyesi arasındaki kalan kısmı tamamladık. Hamdolsun ilçelerimizin tamamında önemli çalışmaları hayata geçirdik. Yeni çalışmalarımız da devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Ayrım Yapmaksızın Hizmet
Başkan Zeki Toçoğlu, “Bildiğiniz gibi asfalt sezonunu açtık. Arkadaşlarımız ilçelere göre planlamalarını yaptı. Kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştireceğimizi daha önce ifade etmiştik. Şehrimizin tamamında 300 kilometrelik bir çalışma yapacağız. AK Parti belediyeciliğinin en önemli kriteri hizmettir. Biz de ayrım yapmaksızın şehrimizin tamamında önemli çalışmaları hayata geçiriyoruz. 16 ilçenin ihtiyaçlarını biliyor; bu doğrultuda belediyeciliğin her bir kaleminde gerekli hizmetleri tamamlıyoruz. Şehrin tamamı için yeni projeler üretiyoruz” diye konuştu.

Birliğimiz Daim Olsun
Başkan Toçoğlu konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı; “AK Parti bünyesinde siyaset yapmanın sorumluluğunu biliyoruz. Milletimizin bizlere verdiği desteği bizim de hizmet olarak milletimize sunmamız gerekiyor. Her zaman ifade ettiğimiz gibi: AK Parti hizmetleriyle konuşan bir harekettir. Birlik beraberliğimiz daim olsun. Hep birlikte milletimize, memleketimize hizmet edelim. Bu düstur ile çalışmalarımızı sürdürelim. Allah çalışmalarımızda kolaylıklar versin.” Programın sonunda AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda 7. yılını dolduran Başkan Toçoğlu’na plaket takdim etti.