Genç Katılımlı Proje Atölyesi

 

Kalkınma yerelden başlar ilkesi ile alt yapı, üst yapı, çevre, sağlık, kültür, sosyal hizmetler, tarım, kentleşme, turizm, gençlik ve spor olmak üzere her alanda projeler üretiyoruz. Şehrimiz uluslararası arenada tanınır hale geliyor ve marka şehir olma yolunda ilerliyor. Ama siz gençlerin enerjisine ihtiyacımız var. Gençler şimdi tam size göre bir proje geliştirdik.

Sevgili gençler fikirlerinizi geliştirin, gelecek bakış açınızla proje haline getirin, jüri üyesi olarak proje uygulama sürecine dâhil olun, ürettiğiniz projeyi hemşerilerimizin beğenisine sunarak birinci olan projenizi belediyemiz uzmanları ile proje atölyesinde geliştirin ve bizde uygulayalım. Bu yöntem ile şehrimizin geleceğine siz yaptığınız projelerle karar verin. Birinci olan projeye Sakarya Şehircilik Ödülü ile birlikte 15 bin TL para ödülü, hemşehri oylamasına katılan diğer projelere ise katılım teşvik ödülü olarak 3’er bin TL verilecektir. Detaylı bilgi için Başvuru Rehberi’ni inceleyiniz.

- Başvuru Rehberi

- Detaylı Başvuru Formu

- Taahhütname

- Açık Rıza Metni

Başvuru yapmak için tıklayınız

Son başvuru tarihi: 15 Haziran 2022

Uyarılar:
- Genç Katılımlı Proje Atölyesi son başvuru tarihi 15 Haziran 2022'ye kadar uzatılmıştır. 
- Bilgilendirme günleri yapılacaktır.
- Atölye ile ilgili soruları arge@sakarya.bel.tr adresine yazılı şekilde iletiniz. Cevaplar katılımcılara eşit muamele sağlamak amacıyla toplu bir şekilde, en geç 14.06.2022 tarihine kadar, başvuru sahiplerini ilgilendiren diğer önemli duyurular ile birlikte, www.sakarya.bel.tr internet adresinde yayınlanacaktır. Bu nedenle, yayınlanan soru ve yanıtlara ilişkin bilgi almak amacıyla yukarıdaki internet sitesinin düzenli olarak kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir.

İletişim: arge@sakarya.bel.tr

Sorular ve Cevaplar