HABERLER

Yeni bir Pamukova doğdu

Pamukova’da başlatılan asfalt çalışmalarını değerlendiren Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Çalışmalarımız neticesinde bugün, ‘Yeni bir Pamukova doğdu’ diyebiliyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, asfalt çalışmalarının devam ettiği Pamukova’da gelinen son noktayla ilgili değerlendirmelerini paylaştı. Şehir merkezi ve 16 ilçe grup yollarında ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Akbulut, ilçede toplam 46 bin asfalt serildiğini duyurdu. Akbulut çalışmaları, “Bugün, ‘Yeni bir Pamukova doğdu’ diyebiliyoruz” şeklinde özetledi.

46 bin ton asfalt
Akbulut, “Hem şehir merkezinde hem de ilçelerimizde asfalt serim işlemlerimiz devam ediyor. Bir yandan şehrimizin önemli arterlerini yeni yüzlerine kavuştururken; diğer yandan ilçelerimizde de önemli çalışmaları hayata geçiriyoruz. Pamukova’da da büyük bir çalışmaya imza attık. Gerek ilçe merkezinde gerekse sokakları sıcak asfaltla buluşturduk. Yaklaşık 28 kilometrelik yol ağında 46 bin ton asfalt kullandık. İlçemiz yenilenen altyapısının ardından yol konusunda da artık baştan aşağı yenilenmiş oldu. Tüm Pamukovalı hemşerilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.