HABERLER

Nuri Bayar Caddesi Asfaltlandı

Bölge esnafı ve vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda Dr. Nuri Bayar Caddesi ve Kayı Sokak’ta asfalt çalışmasının başlatıldığını duyuran Oktar, “Bölgedeki mevcut asfaltı kısa süre içerisinde kaldırdık. Ardından başlattığımız asfalt çalışmalarımızı da hızlı bir şekilde tamamlıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Çark Caddesi’ne bağlantısı olan Dr. Nuri Bayar Caddesi ve Kayı Sokak’ta asfalt çalışması başlattı. Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Bölge esnafı ve vatandaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda Hilmi Kayın İş Merkezi önünden Bankalar Caddesi’ne bağlanan yaklaşık 500 metrelik güzergâhı asfaltlıyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor” diye konuştu.

Çalışmalar hızlı bir şekilde yürütülüyor
Bölge esnafı ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için çalışmaların hızlı bir şekilde yürütüldüğünü de açıklamalarına ekleyen Oktar, “Bölgedeki mevcut asfaltı kısa süre içerisinde kaldırdık. Ardından başlattığımız asfalt çalışmalarımızı da hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.