HABERLER

Mahallelerden Asfalt Teşekkürü

Büyükşehir Belediyesi Çökekler, Büyükesence, Hasanbey ve Küçükesence Mahallelerinde yaklaşık 12 kilometrelik güzergahı asfaltlıyor. Bölgede yaşayan vatandaşların çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirten Büyükesence Mahallesi Muhtarı Uslu, Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, şehir genelinde devam eden asfalt çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Oktar, “Çökekler, Hasanbey, Büyükesence ve Küçükesence Mahallelerinde toplam 12 kilometrelik güzergahı asfaltlıyoruz. Ekiplerimiz Çökekler ve Küçükesence Mahallelerinde çalışmalarını tamamladı. Bölgedeki programımız kapsamında yaklaşık 14 bin 500 ton asfalt kullanılacak. Kısa süre içerisinde bölgedeki tüm çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz. Bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Büyükşehir çalışıyor
Çalışmalardan duyulan memnuniyeti ifade eden Büyükesence Mahallesi Muhtarı İlhan Uslu ise, “Büyükşehir Belediyemize asfalt talebimizi iletmiştik. Bu konuda hemen bir çalışma başlatıldı. Büyükşehir ekipleri yoğun bir şekilde kullanılan mahalle yolunu asfaltlıyor. Mahallemizin önemli bir sıkıntısı çözüme kavuşuyor. Çalışmalardan çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dedi.