15 Temmuz Şehitler ve Gaziler İller Arası Karate Turnuvasına katılan Başkan Ekrem Yüce, “15 Temmuz milletçe dik durduğumuz tarihi bir gün. Böylesine anlamlı bir günün anısına düzenlenen 15 Temmuz Şehitler ve Gazileri İller Arası Karate Turnuvasına katılan tüm sporcu kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenlenen 15 Temmuz Şehitler ve Gazileri İller Arası Karate Turnuvasına katıldı. 610 sporcunun tatamide mücadele ettiği turnuvada Başkan Yüce’nin yanı sıra Sakarya Eski Milletvekili Recep Yıldırım, Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, sporcular ve aileler yer aldı. Başkan Yüce, turnuvada dereceye giren sporculara madalyalarını takdim ederken; başarılarının devamını diledi.

Anlamlı turnuva
Turnuvada mücadele eden tüm sporcuları tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen Başkan Ekrem Yüce, “Sporcuların mücadelesine tanıklık etmenin, gençlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 15 Temmuz’da gençlerin böyle bir organizasyonda bir araya gelmesini önemsiyorum. 15 Temmuz milletçe dik durduğumuz tarihi bir gün. Böylesine anlamlı bir günde 15 Temmuz Şehitler ve Gazileri İller Arası Karate Turnuvasını düzenleyen ve ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum. İnşallah Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında yer almaya, destekler sunmya devam edeceğiz” dedi.