HABERLER

Karasu’da Bu Mahalleler Yenileniyor

Büyükşehir Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Karasu’nun Göltepe, Hürriyet ve Manavpınarı mahallelerini sıcak asfaltla buluşturuyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı, asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Şehrin önemli arterlerinde ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan kentsel tasarım ve cadde yenileme çalışmalarının yanında ilçelerde de grup yolları asfaltlanıyor. Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, devam eden çalışmalara ilişkin “Karasu’nun Göltepe, Hürriyet ve Manavpınarı mahallelerini sıcak asfaltla buluşturuyoruz. İlçemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

12 Bin Ton
Akbulut, “Karasu’daki son çalışmalarımız kapsamında 7 kilometrelik güzergahta yaklaşık 12 bin ton asfalt kullanacağız. İnşallah çalışmalarımıza hızlı bir şekilde tamamlayıp; planladığımız takvime göre asfalt serim işlemlerimize devam edeceğiz. Karasu’da yaşayan hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.