HABERLER

Fotoğraf Yarışmasına Kayıtlar Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Sakarya’da Genç Olmak’ konulu fotoğraf yarışmasında başvurular 2 Şubat Salı günü sona eriyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi işbirliği ile düzenlenen ‘Sakarya’da Genç Olmak’ konu başlıklı fotoğraf yarışmasında başvurular devam ediyor.  Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede, tüm fotoğraf meraklılarını yarışmaya katılmaya davet etti.

Son Kayıt 2 Şubat Salı
Aktürk açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “16 Kasım’dan bu yana yarışmamız için başvuruları kabul ediyoruz. Artık başvurularda son günlere yaklaştık. 2 Şubat Salı günü başvuruları sonlandıracağız. Jüri üyelerimizin değerlendirmelerinin ardından 10 Şubat Çarşamba günü yarışmanın sonuçlarını açıklayacağız. Yarışmada yer alan fotoğraflar ise 22 Şubat Pazartesi günü Ofis Sanat Merkezi’nde açacağımız sergide Sakaryalıların beğenisine sunulacak.”

Yarışmaya Davet
“Katılımcılar yarışmaya en fazla 5 fotoğraf ile katılabilecek. Fotoğrafların yer aldığı CD ve başvuru formunun Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığımıza teslim edilmesi suretiyle yarışmamıza kayıt olunabilir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 444 40 54 (dâhili: 3436) numarasından bize ulaşabilir. Ayrıca yarışma ile ilgili ayrıntılara kurumsal internet sayfamız (www.sakarya.bel.tr) üzerinden de ulaşılabilir. Fotoğraf sanatına meraklı olan tüm vatandaşlarımızı yarışmamıza bekliyoruz.”