HABERLER

Finallerin Adresi Faik Baysal Kütüphanesi

Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi SAÜ final sınavları süresince gece 24.00’a kadar öğrencilere hizmet sunmaya devam ediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Sakarya Üniversitesi’nde devam eden final sınavları döneminde gece 24.00’a kadar açık olan kütüphane, öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. 23 Mayıs Pazartesi günü itibariyle gece 24.00’a kadar hizmet sunmaya başladıklarını belirten Kültür Sanat Şube Müdürü Adem Turan, final sınavları süresince öğrencileri Faik Baysal’a beklediklerini ifade etti.

Faik Baysal’a Davet
Turan açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta final sınavları boyunca kütüphanemizin gece 24.00’a kadar açık olacağını öğrencilerimize müjdelemiştik. Sınav döneminde başlattığımız uygulama öğrencilerimiz tarafından ilgiyle karşılandı. İnşallah bu haftada aynı şekilde devam edeceğiz. 5 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek uygulama kapsamında tüm öğrencilerimizi Faik Baysal Kütüphanemize bekliyoruz.”