HABERLER

Ferizli’nin Grup Yollarında İşlem Tamam

Büyükşehir Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Oldukça yoğun bir program dâhilinde asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Adapazarı ve Erenler’de çalışmalar gerçekleştirdik. Şimdi de Ferizli’de ekiplerimiz çalışmalarını tamamladı. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, yeni dönem asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Adapazarı ve Erenler’in ardından Ferizli’de de gerçekleştirilen çalışmaların da sonlandığını ifade eden Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Oldukça yoğun bir program dâhilinde asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Adapazarı ve Erenler’de çalışmalar gerçekleştirdik. Şimdi de Ferizli’de ekiplerimiz çalışmalarını tamamladı. İlçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

18 Bin Ton Asfalt
Oktar, “Ferizli’ye bağlı Konuklu ve Tokat Mahalleleri arasında bulanan 6,5 kilometrelik güzergâhı tamamladık. Daha sonra Doğancıl, Seyitler ve Sebiller Mahalleleri arasında 8 kilometrelik güzergâhı da tamamlamak üzereyiz. Bölgede yaklaşık 18 bin ton asfalt kullandık. İnşallah hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bölge halkımıza ve ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.