HABERLER

Ek Seferler Tamam Karla Mücadeleye Hazırız

Haftasonu gerçekleşecek AÖF final sınavları öncesi rahatlatan açıklama Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Kampüs başta olmak üzere ihtiyaç duyulan hatlara ek seferler düzenleyeceğiz” derken; Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Haftasonu etkili olacak kar yağışı öncesi Büyükşehir ekiplerimiz önlemlerini almıştır. Sınavlara girecek öğrencilerimiz herhangi bir mağduriyet yaşamayacaklar” ifadelerini kullandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, haftasonu gerçekleşecek Açıköğretim Fakültesi final sınavları öncesi öğrencilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için 24 saat mesai yapacak. Meteorolojiden alınan veriler doğrultusunda etkili olacağı açıklanan kar yağışı ile birlikte güzergahlarda önemlerin alındığına değinen Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, kar temizleme çalışmalarının 24 saat süreceğini, ulaşımda herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağını söyledi.

Mağduriyet Yaşanmayacak
Oktar, “Haftasonu etkili olacak kar yağışı öncesi Büyükşehir ekiplerimiz önlemlerini almıştır. Sahada olan tüm ekiplerimizle birlikte gerek gece saatleri ile tuzlama gerekse de kar temizleme çalışmalarımızı başlatacağız. Güzergahlarda ulaşım kolaylığının sağlanması için aralıksız çalışma gerçekleştireceğiz. Açık Öğretim Sınavlarına girecek öğrencilerimiz herhangi bir mağduriyet yaşamayacaklar” ifadelerini kullandı.

Ek Seferler
Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil ise, Kampüs ve ihtiyaç duyulan hatlara ek seferler koyduklarına vurgu yaparak, “Haftasonu Açıköğretim Fakültesi final sınavları heyecanı yaşanacak. Ulaşım Daire Başkanlığı olarak biz de gerekli tüm tedbirleri aldık. Kampüs başta olmak üzere ihtiyaç duyulan hatlara ek seferler düzenleyeceğiz. Trafik yoğunluğunun yaşanmaması adına hemşerilerimizi toplu taşıma araçlarını kullanmaya davet ediyoruz. Bu vesileyle haftasonu sınavlara girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.