HABERLER

Daha Modern Bir Cadde

İtfaiye Caddesi Yenileme Projesi’nde çalışmaların tamamlandığını duyuran Fen İşleri Dairesi Başkanı Oktar, “Daha önce Şal ve Yuvam Sokak’ta hayata geçirilen çalışmaların bir benzerini İtfaiye Caddesi’nde gerçekleştirdik. Şehrimize ve esnafımıza hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan İtfaiye Caddesi Yenileme Projesi’nde çalışmalar sona erdi. Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Daha önce Şal ve Yuvam Sokak’ta hayata geçirilen çalışmaların bir benzerini İtfaiye Caddesi’nde gerçekleştirdik. Esnafımızın daha iyi şartlarda hizmet sunabilmesi için başlattığımız İtfaiye Caddesi Yenileme Projesi şehrimize ve esnafımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Şehrin geleceğine yatırım
Açıklamalarının devamında bölgede gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bilgi veren Oktar, “Bölgedeki çalışmalarımız kapsamında yağmursuyu altyapısı ve aydınlatma sistemine daha modern bir görünüm kazandırdık. Güzergahta Ahmet Necdet Güven Caddesi ile olan bağlantı yolunun da dahil edildiği kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştirdik. Yürüyüş yollarını daha estetik bir görünüme kavuşturduk. Esnafımızdan gelen talep üzerine İtfaiye Caddesi’ni trafiğe kapattık. Şehrimizin birçok bölgesinde devam eden kentsel tasarım ve yenileme çalışmalarımız ile Sakarya’yı geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.