HABERLER

Büyükşehir Akademi Başvuru Sonuçları

Büyükşehir Akademi 2018-2019 dönemi derslere katılmaya hak kazanan isimler şu şekildedir.

Büyükşehir Akademi 2018-2019 döneminde 10 ayrı ders ilan edildi. Başvuruların ardından derslerin hocaları, başvuru formlarındaki derse katılım amacınız bölümlerine göre derse katılacak öğrencileri belirlendi. 825 kişi tarafından derslere başvuru gerçekleştirildi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Derslere gösterilen ilgiden ve yoğun katılımdan dolayı tüm başvuru yapan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni dönemde akademimizin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Kültür Söyleşileri- Dursun Güllek

Yer: Alicanlar Konağı

Perşembe – 18.00/20.00

Asil Liste:

  1. Alp Eren Demir
  2. Amine Ece Bağ
  3. Ayşe Sefa Nur Köse
  4. Ayşenur Karaali
  5. Berrin Kaya
  6. Betül Kılıç
  7. Burak Ayaz
  8. Cemile Bencioğlu
  9. Fatih Salmanlı
  10. Fatih Sert
  11. Fazilet Birlik
  12. Feyza Başaran
  13. Filiz Özcan
  14. Hacer İlik
  15. Hasan Korhan Derici
  16. Hayriye Buz
  17. Hilal Çolak
  18. İmran Karaul
  19. İrem Üzümcü
  20. İsa Şen
  21. Kıymet Samastı
  22. Mahmut Sevinçtekin
  23. Memnune Kara
  24. Muhammed Karataş
  25. Müctena Nur Yüksel
  26. Nurbanu Çolak
  27. Nurdan Uygun
  28. Recep Çelik
  29. Rumeysa İspay
  30. Ruveyda Alincak
  31. Ruveyda Öztürk
  32. Saliha Betül Bektaş
  33. Saliha Çelik
  34. Selim Solmaz
  35. Semanur Budak
  36. Senanur Açıkgöz
  37. Süleyman Akyüzlü
  38. Şaduman Bağ
  39. Şeyma Yıldırır
  40. Şeyma Yıldızoğlu
  41. Şeyma Yurdigül
  42. Ülkü Bağ
  43. Yakup Yüce
  44. Yasemin Salmanlı
  45. Zekiye Kaya Taşpınar
  46. Zeynep Banu Yaman
  47. Zeynep Çelik

Yedek Liste:

  1. Şeyma Pulat
  2. Ayşe Başer
  3. Çağatay Özkan
  4. Cansu Sipahi
  5. Kübra Bayraktar
  6. İlayda Sağol
  7. Birsen Balcı
  8. Zeynep Sevde Akgün
  9. Ömer Kozluca
  10. Şeyda Kantar
  11. İsmail Özturpçu
  12. Hilal Çetin
  13. Yakup Ekşi

İslam Dünyasında Sosyal Hareketler – Dr. Öğr. Üyesi Abdullah İnce

Yer: Alicanlar Konağı

Perşembe – 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Ahmed Alezzi
  2. Ahmet Kılavuz
  3. Ahmet Timur
  4. Ammar Olımov
  5. Barış Kabil
  6. Bihter Hilal Kocaoğlu
  7. Cafer Pala
  8. Elif Uslan
  9. Emine Kırış
  10. Emre Karadeniz
  11. Esra Emine Deligöz
  12. Esra Malkal
  13. Faruk Aslan
  14. Fatih Mehmet Ceruz
  15. Fatih Oğuzhan İpek
  16. Fatma Beyza Çangır
  17. Hakkı Onar
  18. İpek Özdemir
  19. İsmail Özturpçu
  20. Kadir Ağırlık
  21. Melek Tuncer
  22. Memnune Kara
  23. Mervenur Dalkıran
  24. Meryem Hansa Özdere
  25. Muhammed Akif Müftüoğlu
  26. Muhammed Faruk Bozkurt
  27. Muhammed Mustafa Önen
  28. Osman Nuri Yıldız
  29. Sakine Zengin
  30. Seher Var
  31. Serpil Deniz
  32. Seyfullah Şimşek
  33. Sümeyra Ökdem
  34. Sümeyye Çalışkan
  35. Şahin Uslu
  36. Şevki Deniz
  37. Tahlil Hassan Dahir
  38. Ülkü Bağ
  39. Yasemin Çetin
  40. Zeynep Şahin

Yedek Liste:

  1. Yahya Uzun
  2. Emrah Koca
  3. Murat Çelik
  4. Haluk Matur

Sanat ve Medeniyet Atölyesi – İsmail Erdoğan

Yer: Alicanlar Konağı

Salı- 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Alperen Aydın
  2. Aysun Aldirma
  3. Aysun Kibar
  4. Ayşe Ataman
  5. Ayşe Hatun İskender
  6. Ayşe Kaya
  7. Ayşegül Saral
  8. Büşra Nukyen
  9. Büşra Erim
  10. Cansu Özden
  11. Cansu Sipahi
  12. Dilek Baltacı
  13. Ece İrem Çakmak
  14. Elif Eylem Baltacı
  15. Emine Altun Anık
  16. Fatma Kaldık
  17. Feyza Yıldız
  18. Hatice Fatma Budak
  19. Hazel Işılgan
  20. Hümanur Delibaş
  21. İlker Asadaroğlu
  22. Mustafa Cesur
  23. Nilüfer Soykan
  24. Nurbanu Bayar
  25. Nurbanu Çolak
  26. Nursena Parlak
  27. Özcan Kocakaplan
  28. Rabia Yavuz
  29. Rana Batar
  30. Serap Yerli
  31. Sevda Çetin
  32. Sinem Madenci
  33. Sümeyye Kübra Altın
  34. Şamil Duymaç
  35. Şeyma Yıldırır
  36. Şeyma Yurdigül
  37. Şule Bağcıoğlu
  38. Şükriye Şen
  39. Tuba Şahan
  40. Utku Mavili
  41. Vildan Ürdem
  42. Yakup Yavuz
  43. Zeren Buruşoğlu
  44. Zeynep Beyza Şeker
  45. Zeynep İrem Atlı

Yedek Liste:

  1. Selva Bayrak
  2. Esma Gündüz
  3. Reyhan Yılmaz
  4. Yavuz
  5. Vildan Duman
  6. Merve Nur Zengin
  7. Atmaca

Padişahlar ve Dönemleri – Doç. Dr. A. Teyfur Erdoğdu

Yer: Alicanlar Konağı

Çarşamba – 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Abdülkadir Pala
  2. Arife Karagöz
  3. Ayşe Nur Kıyı
  4. Bahar İlhanlı
  5. Bengüsu Özer
  6. Beyzanur Yüksel
  7. Buğrahan Zeki Kadak
  8. Burak Ersoy
  9. Çiğdem Can Kaya
  10. Esma Gündüz
  11. Esra Yoğurtcu
  12. Fatmanur Alsancak
  13. Hakan Özcan
  14. Hamza Enes Tayyib Özdemiroğlu
  15. Hatice Bağçeli
  16. İpek Özdemir
  17. İrem Bayraktar
  18. Kübra Nur Polat
  19. Leman Hocaoğlu
  20. Mehmet Zahit Çağman
  21. Melek Alibasiç
  22. Melik Bahri Kuştul
  23. Melike Ak
  24. Merve Hazar
  25. Müberra Yıldırım
  26. Neslihan İkiz
  27. Neslihan Levent
  28. Nisanur Aksu
  29. Nurgül Yüce
  30. Ruveyda Veyis
  31. Sakine Zengin
  32. Seher Var
  33. Selva Bayrak
  34. Sena Abalı
  35. Tarık Ahmet Moldur
  36. Tuğba Duman
  37. Tuğçe Çelik
  38. Zehra Hafize Üstkaya
  39. Zehra Namlı
  40. Zeynep İnci Kılıçaslan

 

Yedek Liste:

  1. Şüheda Acar
  2. Sinem Kahya
  3. Selinsu Acar
  4. Ayşe Sude Tekir
  5. Fatma Beyza Cangir
  6. Bihter Hilal Kocaoğlu
  7. Nurgül Gündoğdu
  8. Sevde Sarı
  9. Şeyma Sert
  10. Enes Şaha

Mesnevi Okumaları – Dr. Öğr. Üyesi Sezai Küçük

Yer: Alicanlar Konağı

Salı – 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Abdulkadir Hira
  2. Ahmet Özen
  3. Ala Abdulmecit
  4. Ayşe Nur Kıyı
  5. Betül Kol
  6. Bihter Hilal Kocaoğlu
  7. Burcu Tunç
  8. Büşra Balbay
  9. Büşranur Sezer
  10. Cemile Bencioğlu
  11. Dilek Güneş
  12. Elif Masmas
  13. Elif Yılmaz
  14. Esra Dürüsel
  15. Esra Malkal
  16. Esra Samıkıran Uyanık
  17. Fatma Beren Akın
  18. Fatma Demir
  19. Feyza Nur Yaman
  20. Feyza Yılmaz
  21. Hayriye Buz
  22. İsam Abdulmecit
  23. Kübranur Aydos
  24. Melike Şeyma Ayyıldız
  25. Meryem Öz
  26. Mine Coşkun
  27. Nermin Duma
  28. Nur Sena Acar
  29. Sümeyra Türk
  30. Sümeyye Yaman
  31. Şeyma Çakır
  32. Şule Yıldırım
  33. Şüheda Acar
  34. Talha Alparslan Güley
  35. Tuba Padak
  36. Tuğba Deniz
  37. Tuğba Solucatutan
  38. Yasemin Mısırlıoğlu
  39. Yasemin Salmanlı
  40. Zehra Uzun
  41. Zekiye Kaya Taşpınar
  42. Zeynep Bakan

Yedek Liste:

  1. Ayşe Nur Mutlu
  2. Berrin Kaya
  3. Esranur Keşkeş
  4. Hatun Yücel
  5. İlknur Fatma Kemerli
  6. İmran Karaul
  7. İrem Kararöl
  8. Merve Çalık
  9. Merve Kurşunlu
  10. Nurgül Gündoğdu
  11. Tuğba Likos

Yazı ve Şiir Atölyesi – A.Ali Ural

Yer: Alicanlar Konağı

Pazartesi – 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Abdulkadir Hira
  2. Ahmet Emin Genç
  3. Asuman Taşın
  4. Ayşenur Kara
  5. Berivan Yamaç
  6. Derya Çakır
  7. Dilara Pınar
  8. Elif Uslan
  9. Emine Altun Anık
  10. Emine Demirci
  11. Emre Şölen
  12. Fatih Mehmet Ceruz
  13. Fatma Balci
  14. Feyza Muslu
  15. Feyza Nur Uçar
  16. Furkan Ardıç
  17. Gülşen Marangoz
  18. Hatice Kızılorman
  19. Hatice Meraklı
  20. Hazel Işılgan
  21. İbrahim Beyhan
  22. Kaan Gürbüz
  23. Kadir Zeren
  24. Muhammed Demir
  25. Muhammed Seyfullah Dönmez
  26. Muhammet Yılmaz
  27. Müyesser Çelik
  28. Nergis Karaaslan
  29. Nevzat Sazak
  30. Nur Sena Acar
  31. Orhan Özkan
  32. Osman Nuri Yıldız
  33. Osman Ulusan
  34. Ravza Cihan
  35. Sevil Ertaş
  36. Şevval Öztürk
  37. Tolga Aktaş
  38. Yeşim Baysan
  39. Yunus Emre Akma
  40. Yunus Emre Kara
  41. Zehra Boncuk
  42. Zehra Dikici
  43. Zeynep Ak
  44. Zeynep Akçelep
  45. Zeynep Sevde Akgün
  46. Hüsna Şirin

Yedek Liste:

  1. Müslim Saha
  2. Mehmet Tafo
  3. Kübra Eres
  4. İrfan Aslanoğlu
  5. Hilal Üsten
  6. Ahmet Arif Yıldız

Editörlük Okulu – Sedat Demir

Yer: Alianlar Konağı

Cumartesi - 14.00/16.00

Asil Liste:

  1. Ayşe Bozdağ
  2. Ayşe Çamlıbel
  3. Ayşe Rabia Çelik
  4. Ayşenur Kara
  5. Ayşenur Sargın
  6. Bilgenur Karğın
  7. Birsen Tanat
  8. Burak Şahin
  9. Cihan Adıman
  10. Deniz Tunca
  11. Eren Yılmaz
  12. Fatma Duman
  13. Ferziye Motur
  14. Funda Ataman
  15. Gaye Nur Sevinc
  16. Gizem Nur Kılıç
  17. Gürel Sürücü
  18. Hilal Değri
  19. Hilal Türkyılmaz
  20. İbrahim Ergün
  21. İrem Öküzcü
  22. İshak Aydıncı
  23. Kenan Yanık
  24. Mehmet Sağlam
  25. Melike Battı
  26. Muhammed Seyfullah Dönmez
  27. Murat Demir
  28. Mustafa Subaşı
  29. Nezahat Karakaş
  30. Ömer Faruk Çelikden
  31. Ravşan Aydemir
  32. Seher Şakar
  33. Sena Gayberi
  34. Serap Yerli
  35. Sibel Yaki
  36. Sinem Güney
  37. Şebnem Cerrah
  38. Ülkü Bağcıoğlu
  39. Yasemin Kara
  40. Zeynep Göraltay

Yedek Liste:

  1. Aysu Kuzu
  2. Betül Akar
  3. Bünyamin Kayalı
  4. F. Ülkü Gazovalı
  5. Fatih Sert
  6. Levent Bayri
  7. Oğuz Kocabas
  8. Osman Kamil Başören
  9. Ömer Ergül
  10. Ömer Göksoy
  11. Esranur Keşkeş
  12. Zühal Meriç

Evliya Çelebi’nin İzinde – Prof. Dr. Mehmet Yaşar Ertaş

Yer: Alicanlar Konağı

Cuma – 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Ahmet Kılavuz
  2. Asude Erdem
  3. Ayşe Nur Erkunt
  4. Ayşe Rabia
  5. Ayşenur Karaali
  6. Betül İremnur Koç
  7. Betül Kuş
  8. Betül Şişkolar
  9. Dajana Barusic
  10. Eda Emecen
  11. Elif Dursun
  12. Emine Artır
  13. Emine Çankaya
  14. Ervanur Ayhan
  15. Esranur Özbakır
  16. Fatmanur Çakır
  17. Furkan Ertaş
  18. Gülsüm Kayğusuz
  19. Hanife Alemdar
  20. Hatice Rümeysa Hoşgör
  21. Hatice Sarıbal
  22. Leman Hocaoğlu
  23. Mahmut Koçak
  24. Melike Kulak
  25. Merve Yurduseven
  26. Mustafa Gokbulak
  27. Nezahat Artan
  28. Onur Karataş
  29. Reyhan Yılmaz
  30. Rumeysa Koç
  31. Selim Karaaslan
  32. Semih Burak Erensoy
  33. Sevil Ertaş
  34. Songül Çelenoğlu
  35. Sümeyye Çelik
  36. Sümeyye Toprak
  37. Yunus Yıldız
  38. Yusuf Kurt
  39. Zeynep Kalem Kaya
  40. Zeynep Yücetin

 

Yedek Liste:

  1. Bahar İlhanlı
  2. Tuba Begüm Çekici
  3. Yasemin Dur
  4. Zeynep Nur Ayas
  5. Cemile Afra Aktepe
  6. İlknur Fatma Kemerli
  7. Esra Özdemir
  8. Ahmet Faruk Gültekin
  9. Yılmaz Kırbaç
  10. Muhammed Karataş

Gazetecilik ve Sosyal Medya Okulu – Ersin Çelik

Yer: Alicanlar Konağı

Cumartesi – 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Abdullah İlik
  2. Afranur Öztel
  3. Ahmet Arif Yıldız
  4. Ayse Gul Mercan
  5. Ayşe Bulut
  6. Bahar Saner
  7. Betül Taşkın
  8. Burak Ayaz
  9. Burak Şahin
  10. Büşranur Küpeli
  11. Cihat Sarı
  12. Derya Çakır
  13. Didar Usta
  14. Esranur Keşkeş
  15. Feyza Muslu
  16. Gülsüm Kocaman
  17. Gülşen Saka
  18. Levent Bayri
  19. Mehmet Sağlam
  20. Melta Kolçak
  21. Murat Akıncı
  22. Murat Demir
  23. Mustafa Çalışkan
  24. Oğuz Kocabaş
  25. Orhan Özkan
  26. Sefanur Yıldırım
  27. Sezen Okçu
  28. Sueda Nur Çokadar
  29. Sümeyye Kahraman
  30. Şebnem Cerrah
  31. Şuheda Nur Özsoy
  32. Tâhâ Ezilmez
  33. Tarık Pala
  34. Tuğba Deniz
  35. Yasemin Geniş
  36. Yasemin Yeşil
  37. Yunus Emre Kaçar
  38. Yusuf İzzet Yıldırım
  39. Zehra Keklikoğlu
  40. Zühal Meriç

Yedek Liste:

  1. Murad İçöz
  2. Seda Özbudak
  3. Seyfi Yücel
  4. Şükriye Şen
  5. Murat Avcı
  6. Muhammed Genç
  7. Sümeyye Sağlam
  8. Muhammet Oğuz Aydın
  9. Funda Ataman
  10. F. Ülkü Gazovalı

Film Düşüncesi:Diğer Sanatlar ve Hayatlar

Yer: Alicanlar Konağı

Cuma: 18.00/21.00

Asil Liste:

  1. Ahmet Faruk Arslan
  2. Ayşe Bahar Aysu
  3. Ayşe Sefa Nur Köse
  4. Bahar Saner
  5. Baturay Tunçat
  6. Betül Beyza Demirci
  7. Betül Yuca
  8. Burcu Tunç
  9. Buse İr
  10. Emine Beyza Ayyıldız
  11. Emre Öz
  12. Ersin Pehlivan
  13. Esranur Keşkeş
  14. Fatmanur Alsancak
  15. Fatmanur Mısır
  16. Feyza Yıldız
  17. Hüseyin Cem İnce
  18. Leyla İsrapilova
  19. Mehmet Temel
  20. Mert Uzun
  21. Merve Serdar
  22. Mustafa Cesur
  23. Mustafa Kemal Turhan
  24. Nurdan Açıkgöz
  25. Ömer Ergül
  26. Sedat Pala
  27. Sena Hümeyra Tarhan
  28. Sümeyra Dizer
  29. Süreyya Arslan
  30. Şaduman Nur Koç
  31. Şeyma Albar
  32. Şule Bağcıoğlu
  33. Tâhâ Ezilmez
  34. Ulaş Baltacı
  35. Ünzile Özçelik
  36. Yağmur Seda Sankutlu
  37. Yasin Abakay
  38. Zeynep İrem Atlı
  39. Zinnet Yılmaz
  40. Zühal Meriç

Yedek Liste:

  1. Murat Salih Demirkır
  2. Hümeyra Akargeçer
  3. Hümanur Delibaş
  4. Şükriye Şen
  5. Hilal Şahin
  6. Gülşen Marangoz
  7. İrem Karagöl
  8. Abdulkerim Yıldız
  9. Adem Şentürk
  10. Ayşe Meryem Özer
  11. Murat Macun
  12. Zeynep Korkmaz
  13. Sümeyye Küçük
  14. Rumeysa Koç