HABERLER

Asfalt Çalışmaları Taraklı’da Sürüyor

Taraklı’da devam eden asfalt çalışmalarını değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Taraklı’da 5 mahallemizin grup yollarında, toplam 20 kilometrelik güzergahta çalışmalarımız sürüyor. Yenilenen arterlerimizde gerekli çevre düzenlemelerini de hayata geçireceğiz. Taraklı’ya hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, yeni dönem asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Geyve, Hendek, Karasu ve Kaynarca’nın ardından Taraklı’da da belirlenen güzergahlardaki asfaltlama çalışmalarının sonuna geldiklerini belirten Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Yoğun bir şekilde sürdürdüğümüz asfaltlama programımız Taraklı’da devam ediyor. İlçemizin aynı güzergâhta olan mahallelerinde devam eden asfaltlama çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayacak; arterlerimizi yeni yüzleriyle buluşturacağız” diye konuştu.

20 Kilometrelik Güzergâh
Oktar konuşmalarını şu şekilde sürdürdü; “Taraklı’nın İç Dedeler, Dış Dedeler, Uğurlu, Kemaller ve Mahdumlar mahallelerinin bulunduğu güzergâhtaki 20 kilometrelik yolda çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Yenilenen arterlerimizde gerekli çevre düzenlemelerini de hayata geçireceğiz. İnşallah çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlanacak. Taraklı’ya hayırlı olsun” dedi.