Doğa Yürüyüşleri

Doğa Yürüyüşleri

Doğa yürüyüşü kayıtları belediyemiz internet sitesinden, ilgili haftanın içerisinde yapılmaktadır. 1 Ekim’de yapılacak olan Kılıçkaya Orman Gözetleme Kulesi parkuru yürüyüşü için kayıtlar; 25 Eylül Pazartesi günü saat 09:00’dan itibaren belediyemiz internet adresinden yapılabilir. Doğa yürüyüşleri için detaylı bilgi almak isteyenler 44 44 054 (dahili: 4102) no’lu telefonu arayabilirler. Doğa yürüyüşlerinin programı şöyle:

- 17 Eylül: İnönü Ercova Parkuru
- 24 Eylül: Akçay / Nuriosmaniye Parkuru
- 1 Ekim: Kılıçkaya Orman Gözetleme Kulesi Parkuru
- 8 Ekim: Çine Taşı Orman Gözetleme Parkuru
- 15 Ekim: Keremali Çamlıca Gölü Parkuru
- 22 Ekim: Turnalık / Çiğdem / Beşoluk Yaylaları Parkuru
- 5 Kasım: Karagöl / Çardacık / Acelle Parkuru

Kayıt için tıklayınız

- Hemşehrilerimiz 7 hafta sürecek doğa yürüyüşlerinden sadece 2 parkura katılabileceklerdir.

- Gidilecek parkurla ilgili kayıtlar her hafta sadece Pazartesi günleri saat 09:00’dan itibaren yapılmaktadır. Doğa yürüyüşleri kayıtları 120 kişi ile sınırlıdır. Bu sayıdan sonra kayıt sistemi otomatik olarak kapanır. 

- Doğa yürüyüşleri kayıtları ücretsizdir.

18 yaşından küçükler doğa yürüyüşlerine katılamazlar.

- Katılımcıların; başvuru sayfasındaki ön kayıt formunu doldurduktan sonra e-mail adreslerine gelecek olan “Risklerin Kabulü ve Onay Belgesi”nin bir çıktısını alıp imzalamalarının ardından çıktı ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na (Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri İstiklal mah. Ozan sok. No:27/A Serdivan) asıl kayıt için en geç Perşembe günü saat 17.15’e kadar elden teslim edip, “Doğa Yürüyüşü Katılım Kartı”nı almaları gerekmektedir.

- Pazar günü saat 8:30’da Demokrasi Meydanı önünden otobüsler kalkacaktır. Katılım kartınız yanınızda olmalıdır. Doğa yürüyüşlerine katılacaklara otobüslerde kumanya verilecektir.