Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Grup Tillo’ konseriyle devam edecek. 16 Mart Perşembe günü Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik saat 20.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mart Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Grup Tillo’ konseriyle devam edecek. 16 Mart Perşembe günü Grup Tillo’nun Sakaryalı müzikseverlerle buluşacağını ifade eden Kültür ve Sanat Şube Müdürü Adem Turan, müzikseverleri konser programına davet etti. Turan ayrıca Türk müziğinin önemli isimlerini Sakarya’da ağırlamaya devam edeceklerini belirtti.

Müzik buluşması OKM’de
Kültür-Sanat Etkinlikleri kapsamında bugüne kadar pek çok konser düzenlediklerini ve Sakaryalılar tarafından konserlere yoğun ilgi gösterildiğini ifade eden Turan, “16 Mart Perşembe günü saat 20:00’da konser etkinliğimiz olacak. Mustafa Kadaş, Veysi Atadan ve Celal İnan’dan oluşan Grup Tillo Orhangazi Kültür Merkezi’nde Sakaryalı müzikseverler ile buluşacak. Konser biletlerimiz Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığımız ile https://ebilet.sakarya.bel.tr/ adreslerinden temin edilebilir” şeklinde konuştu.