Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kitap Sokağı’nda etkinlikler devam ediyor. Birbirinden değerli yazalar okurlarıyla buluşuyor, usta isimlerin farklı enstrümanlar ile icra ettiği eserler ise sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kültür Sanat Etkinlikleri devam ediyor. Kitap Sokağında gerçekleştirilen etkinliklerde birbirinden değerli yazalar okurlarıyla buluşuyor, usta isimlerin farklı enstrümanları ile icra ettiği eserler ise sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bir dizi etkinlik
24 Mayıs Perşembe günü Dursun Gürlek, Kitap Sokağı’nda imza günü gerçekleştirdi. 25 Mayıs Cuma günü Ali Ayçil, Kadir Korkut ve Süleyman Uludağ okurlarıyla buluşurken; Ney’de Ali Tüfekçi ile Kanun’da Turgut Özüfler katılımcılara müzik dinletisi sundu. 26 Mayıs Cumartesi günü İsmail Kara, 27 Mayıs Pazar günü ise Yusuf Turan Günaydın, Kitap Sokağı’nda okurları ile buluştu. Santur Ustası Sedat Anar ise dinletisiyle geceye renk kattı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Ramazan Kitap Sokağı’nda etkinliklerin devam edeceği belirtilerek tüm kültür sanat dostları davet edildi.