HABERLER

Meydan Projesi’nde Geri Sayım

Taraklı’da inşa edilen yeni meydan çalışması ile ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Şehrimiz turizminin cazibe merkezlerinden olan Taraklı, artık misafirlerini yeni meydanında ağırlayacak. Projede sona geldik. Meydan kısa süre içerisinde hizmette olacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, Taraklı Meydan Projesi’nde devam eden çalışmalar ilgili bilgileri paylaştı. Oktar, “Taraklı Meydan Projemizde çalışmalar yüzde 90 seviyelerine ulaştı. Projemizin tamamlanmasıyla bölge hem zengin sosyal donatı alanlarına hem de tarihi dokuyla uyumlu yepyeni bir görünüme kavuşacak” ifadelerini kullandı.

Çalışmalarda Sona Gelindi
Taraklı Meydanı’nın önemine de değinen Oktar, “Meydanda taş döşeme işlemlerimiz tamamlandı. Aydınlatma için elektrik kablolarını yerleştiriyoruz. Son olarak 2 bin 500 metrekarelik alanda yapacağımız çevre düzenlemesi ile birlikte bu alanı kullanıma sunacağız. Şehrimiz turizminin cazibe merkezlerinden olan Taraklı, artık misafirlerini yeni meydanında ağırlayacak. Bu vesileyle hem Taraklı’ya hem de şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.