HABERLER

Hakem Tesisi açılışa hazırlanıyor

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne tahsis edilecek olan binada incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Hakem ve gözlemcilerimizin kullanımına sunacağımız binada çalışmalarımız tamamlanmak üzere. İnşallah kısa süre içerisinde açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne tahsis edilecek ve yapım çalışmaları Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen binayı ziyaret etti. Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar’ın da hazır bulunduğu ziyarette inşaatta incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu yetkililerden çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

Modern bir bina
Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun binamızda inşaat çalışmalarımız tamamlandı. Yakın bir zamanda spor camiamıza bir tesis daha kazandırmış olacağız. Binamızı hakemlerimizin en güzel şekilde istifade edebileceği şekilde inşa ettik. Birlikte vakit geçirebilecekleri kafeteryası, idare odası ve toplantı odaları tesisimizde mevcut. İnşallah kısa süre içerisinde hakemlerimizin kullanımına sunmuş olacağız” diye konuştu.

Spora katkımız sürecek
Çevre düzenleme çalışmalarının da gerçekleştireceğini ifade eden Başkan Toçoğlu, “Tesisimizin çevre düzenlemesi için de ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra bu güzel tesisi Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne tahsis edeceğiz. Hep ifade ettiğimiz gibi sporun her zaman yanındayız. Şehrimizin spor hayatına elimizden gelen katkıyı sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.