HABERLER

Bu Stantla Büyükşehir’e Ulaşmak Çok Kolay

Atatürk Bulvarı’nda hizmet sunan Büyükşehir Belediyesi Standı’na tüm vatandaşları davet eden Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu, “Gerek kurumumuzun organizasyon şemasında yer alan birimlerimizin faaliyetleri; gerekse de vatandaşlarımızın bilgi, talep, şikâyet ve önerileri, hülasa tüm bu girdiler standımız aracılığıyla tarafımıza ulaştırılıyor. Hemşerilerimizi standımıza bekliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Bulvarı’nda şehre hizmet sunan Kitap Fuarı içerisinde Büyükşehir Belediyesi Standı açtı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu, Ramazan ayı süresince standın Sakaryalılara hizmet sunacağı bilgisini paylaştı. Toplu ayrıca vatandaşların her türlü bilgi, talep, şikâyet ve önerilerini stant aracılığı ile Büyükşehir Belediyesi’ne iletme imkânı bulduklarını kaydetti.

Büyükşehir’den Standa Davet
Taha Toplu, “Bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Ramazan Kültür Etkinliklerimizin bir kolu da bilindiği üzere Atatürk Bulvarı’ndaki kitap fuarımızdı. Biz de bu yıl fuar içerisinde Büyükşehir Belediyemizi temsil edecek bir stant açmak istedik. Ramazan ayının ilk günü itibariyle de stantta hemşerilerimizle buluşmaya başladık. Gerek kurumumuzun organizasyon şemasında yer alan birimlerimizin faaliyetleri; gerekse de vatandaşlarımızın bilgi, talep, şikayet ve önerileri, hülasa tüm bu girdiler standımız aracılığıyla tarafımıza ulaştırılıyor. Hemşerilerimizin ilgileri bir hayli yoğun. Ramazan süresince bulvarda vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizi standımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.