Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ‘Trafikte Önce Can Güvenliği Resim, Afiş Tasarımı ve Kısa Film Yarışması’nda başvuru süresi uzatıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ‘Trafikte Önce Can Güvenliği Resim, Afiş Tasarımı ve Kısa Film Yarışması’na başvuru süresi uzaltıldı. Konu ile ilgili olarak Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil tarafından yapılan açıklamada daha önce 14 Nisan 2017 Cuma günü olarak  belirtilen çalışmaların son teslim tarihinin 18 Mayıs 2017 Perşembe gününe kadar uzatıldığı bildirildi.

Son teslim 18 Mayıs’ta
Gerçekleştirilen yarışmanın Sakarya’da bulunan ilkokul, ortaokul ve liseleri kapsadığını ifade eden Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlediğimiz yarışmaya öğrencilerimiz tarafından yeterli katılımın sağlanması ve projenin amacına ulaşması için proje takviminde değişikliklere gittik. Yeni takvimimize göre yarışmaya katılacak çalışmalarımızın son teslim tarihi 18 Mayıs Perşembe günü olacak. Jürimiz çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerini 22-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek. Ödül töreni ve çalışmaların sergilenmesi ise 29-31 Mayıs tarihleri arasında yapılacak” diye konuştu.