Faik Baysal Kütüphanesi’nin sınavlara hazırlanan öğrenciler için hafta içi saat 22.00’a kadar açık olduğunu söyleyen Turan, “Faik Baysal Kütüphanesi’nin sıcak ve samimi ortamında sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilerimizi kütüphanemize bekliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler ve finallere çalışan Sakarya Üniversitesi öğrencilerini bekliyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kültür Sanat Şube Müdürü Adem Turan, “Kütüphanemiz öğrencilerimiz için hafta içi 08.30’da açılacak akşamları ise 22.00’da kapanacak. Hafta sonları ise kapanış saati 19.00 olacak. Bu uygulamamız 16 Haziran Cuma gününe kadar sürecek” diye konuştu.

Sıcak ve samimi ortam
Faik Baysal Kütüphanesi tarafından öğrencilere nezih bir ders çalışma ortamı sunulduğunun altını çizen Turan, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda öğrencilerimize hizmet sunmak için kütüphanemizin kapanış saatini ileriye alıyoruz. Öğrencilerimizin kütüphanemize ilgisi yoğun. Bizde bu ilginin karşılığında öğrencilerimize gereken desteği sağlıyoruz. Faik Baysal Kütüphanesi’nin sıcak ve samimi ortamında sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilerimizi kütüphanemize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.