Büyükşehir Belediyesi tarafından bir Ramazan klasiği haline gelen ‘Kitap Sokağı’ bu Ramazan’da da yoğun ilgi gördü. Sakaryalı kitapseverler farklı alanlara yayılan binlerce esere Kitap Sokağı’yla rahat bir şekilde ulaşma imkanı elde etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından bir Ramazan geleneği haline getirilen ‘Kitap Sokağı’ bu yıl da vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 27 sahaf 40 stantla Kitap Sokağı’nda yerini alarak, Ramazan ayı boyunca Sakaryalı kitapseverlerin uğrak noktası oldu. Sakaryalılar dini, edebi, tarihi, bilimsel, felsefi ve daha birçok alanda yayınlanan binlerce esere ulaşmak için bu sokağı kullandı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Kitap Sokağı’na ilgi gösteren tüm vatandaşlara teşekkür etti.

40 stand
Aktürk, “40 stantta 27 sahafımız bu yıl Kitap Sokağı’nda yerini aldı. Hamdolsun Kitap Sokağımıza bu yıl da vatandaşlarımız tarafından yoğun bir ilgi gösterildi. Sahaflarımızda okuyucuları uygun fiyatlarla kitaplarla buluşturdu. Kitap Sokağımıza ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza ve tüm sahaflarımıza teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan bayramlarını kutluyorum” dedi.