Büyükşehir Belediyesi SAMEK bünyesinde yaz kursları hız kesmeden eğitim sunmaya devam ediyor. Arifiye SAMEK’te genç yetenekler renkli çalışmalara imza atıyor. Özgür, “İnşallah özgün çalışmalarla kurslarımızı tamamlayacağız. SAMEK öğrenci arkadaşlarımıza yeteneklerini keşfetmeleri noktasında büyük bir fayda sağlıyor” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Arifeye SAMEK’te yaz kursu eğitimleri devam ediyor. Merkezde Resim dersinde buluşan genç yetenekler, renkli çalışmalarıyla göz dolduruyor. Hem eğlenip hem öğrenen minikler, yeni arkadaşlıklar edinmenin ayrıcalığını da SAMEK’lerde yaşıyor.

Yetenekli eller resim kursunda
Arifiye SAMEK Resim Öğretmeni Erdem Özgür, eğitimlerde çok yetenekli öğrencilerin yer aldığını söyleyerek, “Dönemin başından beri aktif olarak hem yetişkinlerle hem de çocuklarla çok güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Yaz kurslarında verimli vakit geçirebilmek için çocuklarımızla değişik kavramlarıyla birlikte renk, ışık, gölge ve perspektif konularını işleyeceğiz. Bu dönem sonuna doğruda özgün çalışmalarla birlikte dönemimizi bitireceğiz. Çok yetenekli öğrencilerimiz var. SAMEK öğrenci arkadaşlarımıza yeteneklerini keşfetmeleri noktasında büyük bir fayda sağlıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.