Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi’nde çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Toçoğlu, “Sapanca’nın güzelliğine güzellik katacak; hemşerilerimizi bir araya getirecek Sosyal Gelişim Merkezimizi ilçemize hediye ediyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi’nde devam eden çalışmalar ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Projede kaba inşaat çalışmalarının tamamlandığını duyuran Başkan Toçoğlu, Sapanca SGM’yi tüm gerekliliklerin düşünülüp hayata geçirileceği bir proje olarak niteledi. Toçoğlu, “Sapanca’nın güzelliğine güzellik katacak; hemşerilerimizi bir araya getirecek Sosyal Gelişim Merkezimizi ilçemize hediye ediyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Çalışmalar son sürat
Toçoğlu, “Bilindiği üzere Sapanca’ya müjdesini verdiğimiz Sosyal Gelişim Merkezi Çayiçi Mahallesi’ndeki bin 500 metrekarelik alanda yükseliyor. Ekiplerimiz çalışmalarına son sürat devam ediyorlar. Binamızın kaba inşaatı tamamlandı. Çatıda başlatılan işlemler de bitti. İçerisinde bir konferans salonu bulunacak bu güzel yatırımda ayrıca kafeterya, çocuk oyun odası ve eğitim sınıfları da 7’den 70’e tüm Sapancalıların hizmetinde olacak” şeklinde konuştu.

Yol haritamız belli
Sapanca’nın Büyükşehir Belediyesi için her zaman önemli bir ilçe olduğu bilgisini de paylaşan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak Sapanca’da çok önemli içmesuyu ve altyapı çalışmaları gerçekleştirdik. Üst yapı projeleri için de gerek hazırlık gerekse de inşa işlemlerimiz devam ediyor. Sapanca için yol haritamız belli. Planladığımız bir takvim var. Bu plana göre 16 ilçemizin altyapı ve üst yapıda en yerinde projelerle buluşmalarını sağlıyoruz” diye konuştu.