Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi’nde çalışmaların son aşamaya geldiğini kaydeden Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi tüm yıl boyunca faaliyetlerin yapılabileceği önemli bir sosyal proje olacak. Bu güzel yatırım hem Geyve’ye değer katacak hem de kadınlar, gençler, çocuklar, aileler, kısacası tüm sosyal gruplar burada buluşacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyve’ye inşa edilen Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi’nde çalışmalar tamamlanıyor. Merkezi kısa süre içerisinde Geyvelilerin hizmetine sunacaklarını belirten Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, yeni merkezin ilçeye değer katacağını söyledi. Oktar ayrıca, kadınlar, gençler, çocuklar, aileler ve diğer tüm sosyal grupların bu merkezde buluşacağını aktardı.

Yeni Buluşma Noktası
Oktar, “Merkezimiz artık son halini almak üzere. Dış cephe kaplama işlemleri de tamamlandı. İç kısımda devam eden ince işçilik çalışmalarımız da bitiyor. İnşallah tüm ayrıntıları kısa süre içerisinde tamamlayarak merkezi kullanıma hazır hale getireceğiz. Hem yaz döneminde hem de yeni eğitim öğretim döneminde Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi, hemşerilerimizin yeni buluşma noktası olacak” ifadelerini kullandı.

Çok Yönlü Proje
Oktar açıklamalarını şu şekilde tamamladı; “Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi; 150 kişilik tiyatro ve konferans salonu, eğitim ve seminer sınıfları ile kafeteryanın yer alacağı çok yönlü bir proje olacak. Farklı yaş kategorilerinde olan katılımcılar, bu merkezde bir araya gelecek. Eğitim çalışmalarında birlikte yer alacaklar. İnşallah bu yatırım tüm ilçe sakinlerimizin yararlanacağı bir hizmet olacak.”